Joke Kwakman nieuwe voorzitter Sectie Tandarts Specialisten
18 november 2025
1 minuut
Tijdens de Algemene Sectie Vergadering van de Sectie Tandarts Specialisten op 17 november 2025 is Joke Kwakman benoemd als nieuwe voorzitter. Eelco Bergsma nam na 4 jaar afscheid als voorzitter.
Joke Kwakman is niet onbekend met de KNMT, zij was de afgelopen 6 jaar bestuurslid van de KNMT en ontving bij haar afscheid van het bestuur in juli 2025 de KNMT-penning.
De voorzitter heette verder een nieuwe bestuurslid welkom tijdens de goed bezochte online Algemene Sectie vergadering in de persoon van Lodewijk Sillevis Smitt.
Sectie Tandartsspecialisten
Lotte Veldhuijzen-van Zanten heeft de Sectie Tandarts Specialisten (STS) verlaten en is vervangen door Lodewijk Sillevis Smitt als lid van het bestuur van de Sectie Tandarts Specialisten.
De KNMT bedankt de vertrekkende bestuursleden voor hun inzet en wenst de nieuw benoemde personen veel succes.
De volgende ledenvergadering voor orthodontisten en mka-chirurgen is op maandag 15 juni 2026.