Meld je aan voor de ZZP Visitatiedag in Utrecht

48276 franc
Franc van der Vlugt
2 minuten
Image
Behandeling bij de tandarts
Woensdag 14 oktober organiseren we speciaal voor zzp'ers en tandartsen in loondienst een visitatiedag bij de KNMT in Utrecht. Tijdens deze dag word je in de ochtend of middag gevisiteerd en treed je zelf ook op als collega-visiteur. Een praktische én leerzame dag dus. Pak snel je agenda erbij en reserveer jouw plek.

Zo werkt de visitatie tijdens de ZZP Visitatiedag

Normaal vindt een visitatie plaats in de praktijk waar je werkt, maar niet elke praktijk doet mee met visitatie. Daarom organiseren we voor tandartsen die niet in een praktijk gevisiteerd worden de ZZP-Visitatiedag en die werkt zo:

  • Je start net zoals bij alle visitaties met het invullen van vragenlijsten;
  • Als extra voorbereiding maak je een aantal foto’s van je werkplek;
  • Op de visitatiedag heb je een gesprek met een KNMT-hoofdvisiteur en een collega;
  • Zelf visiteer je ook een collega op deze visitatiedag;
  • Na de visitatie ontvang een verslag en later per e-mail het bewijs van deelname;
  • En je bent officieel gevisiteerd!
  • Je ontvangt 24 KRT punten (reflectie) voor je deelname.
  • Deelname aan de ZZP Visitatiedag kost € 600,- voor KNMT-leden en € 700,- voor niet-leden (exclusief BTW).

Wees er snel bij: vol = vol

Lijkt het je leuk om mee te doen met deze visitatiedag? Meld je dan snel aan, want per dag hebben we plek voor 12 zzp’ers. Om je aan te melden voor de ZZP Visitatiedag kies je in het aanmeldformulier bij stap 1 'Individuele visitatie', vul bij de praktijknaam je eigen naam in en geef bij stap 3 'Ik meld me aan voor de ZZP Visitatiedag' aan. 

Aanmelden voor ZZP Visitatiedag

Wat is visitatie?

Met KNMT Visitatie voor de mondzorg kun je op een vertrouwde en veilige manier reflecteren op het zorgverleningsproces. Zo'n inspirerende intercollegiale doorlichting geeft je een goed beeld van de praktijk en van jouw persoonlijk handelen. Je weet wat je kunt doen om van goed beter te maken. Je voldoet bovendien aan één van de registratie-eisen van het KRT. Deelname aan visitatie kan ook een goede voorbereiding zijn om je praktijk in een later stadium te laten certificeren.

Meer informatie over KNMT Visitatie

Vragen?

Vragen over deze zzp-dag? Mail naar visitatie@knmt.nl (voor tandartsen) of bureau@mondhygienisten.nl (voor mondhygiënisten).