Eelco Bergsma ontvangt de KNMT-penning
Eelco is als tandarts opgeleid in Groningen en heeft daarna als kaakchirurg een indrukwekkende staat van dienst opgebouwd. Behalve dat hij promoveerde en daarna diverse jaren als kaakchirurg werkte in Breda en Roosendaal heeft hij ook een belangrijke rol gespeeld bij het opleiden en bijscholen van collega's.
Bijzondere staat van dienst
Hij is ook actief geweest in een groot aantal posities binnen de KNMT, de NVOI en bij de NVMKA. In 2022 is hij benoemd tot bijzonder hoogleraar Dentoalveolaire Chirurgie aan ACTA bij de UvA. Uiteindelijk is hij in 2024 benoemd tot afdelingshoofd en hoogleraar Mondziekten, Kaak-en Aangezichtschirurgie en Bijzondere Tandheelkunde aan het UMC te Utrecht.
Altijd kritische, maar opbouwende houding
Eelco is een echte multitasker. Zijn kwaliteiten en ambitie zijn bijzonder en de KNMT is hem veel dank verschuldigd voor zijn kritische, maar altijd opbouwende houding.
De KNMT-penning wordt uitgereikt aan personen voor hun buitengewone inzet voor de KNMT en voor de tandheelkunde.